Nacházíte se zde: Úvod
« červen 2023 »
červen
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Přihlášení


Nepamatujete si své heslo?
 

Stručný obsah projektu

Projekt se zaměřuje na zvyšování kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti používání ICT ve vzdělávání a to zejména ve fázi testování znalostí a dovedností. Cílem projektu bylo vytvoření software pro tvorbu a vyhodnocování testů vhodných pro testování vědomostí, dovedností a částečně i kompetencí s možností testovat žáky přímo na PC nebo klasicky formou papírového testu.

V průběhu projektu byly vytvořeny sady testů pro žáky druhého stupně základních škol a nižšího gymnázia z předmětů Matematika, Fyzika, Chemie, Český jazyk a Dějepis.

Byl vytvořen webový informačně vzdělávací portál pro sdílení informací, komunikaci mezi pedagogy a pro sdílení již vytvořených sad testů.

Účastník školení se v průběhu kurzu seznámí se zásadami tvorby didaktického testu, prohloubí své znalosti v oblasti informatiky. Ve speciálním programu pro tvorbu a generování testů si vyzkouší vytvoření didaktického testu. Vytvořené testy mohou být použity buďto klasickou papírovou formou, nebo spuštěním testů v učebnách vybavených výpočetní technikou. Dále budou účastníci kurzu seznámeni se sadou již vytvořených testů pro předměty: Český jazyk, Dějepis, Matematika, Fyzika, Chemie, které mohou nadále používat při své práci - testování žáků.

Do položky Testy - sdílený prostor jsou průběžně doplňovány nové testy. V rámci udržitelnosti projektu v roce 2017 jsou do sdíleného prostoru testů doplněny nové testy vytvořené pedagogy. Byly přidány testy z Informatiky, Dějepisu, Fyziky Biologie a dalších předmětů.

Akce dokumentů 
 
 
© 12/2010 Oxid Networks s.r.o.