Aktuality

Výběrové řízení na pozici ÚČETNÍ ŠKOLY

Výběrové řízení na pozici ÚČETNÍ ŠKOLY

Hledáme šikovnou kolegyni na pozici účetní. Více informací po kliknutí na "více..."

Výběrové řízení na pozici ÚČETNÍ ŠKOLY - Více...

Prááázdniny :-)

Prááázdniny :-)

Všem žáků a zaměstnancům přejeme krásné prázdniny. Užijte si léto, sluníčko a volno. Těšíme se na viděnou ve středu 1. září 2021 :-)). Upozornění: Případnou návštěvu školy během prázdnin si domlouvejte telefonicky předem. Průkazky na dopravu a potvrzení o studiu bude škola potvrzovat až od 1. 9. 2021!

Prááázdniny :-) - Více...

Projek IKAP - Proč letadlo létá

Projek IKAP - Proč letadlo létá

V rámci partnerství se Střední školou leteckou s.r.o. v Kunovicích v projektu IKAP se žáci septimy a kvarty zúčastnili (18.6. a 25.6.) programu pro gymnázia „Proč letadlo létá“. V projektovém bloku z oblasti leteckého průmyslu a provozu letadel jsme prošli celý výrobní areál LET Kunovice a viděli, jak letadlo vzniká od výroby jednotlivých dílů konstrukce, přes nýtování bloků trupu a křídel letadla až po konečnou montáž celého letadla...

Projek IKAP - Proč letadlo létá - Více...

Úspěchy v celostátním kolo SOČ

Úspěchy v celostátním kolo SOČ

11. - 13. června 2021 proběhla 43. celostátní přehlídka soutěže SOČ. Finálového kola se v 18 soutěžních oborech zúčastnilo online formou celkem 258 autorů odborných prací. Studenti našeho gymnázia svou školu reprezentovali na výbornou. Martin Kaleta ze septimy v oboru Zdravotnictví obsadil výborné 4. místo s prací „Subarachnoidální krvácení a změny permeability hematoencefalické bariéry při zánětlivé reakci“. Gabriela Tomečková ze 3.A v oboru Tvorba učebních pomůcek a didaktická technologie se svou prací „Metody výuky moderních dějin vedoucí k aktivizaci žáků a jejich kritickému postoji“ získala 7. místo. Úspěch našich studentů nás velmi těší a blahopřejeme.

Úspěchy v celostátním kolo SOČ - Více...

Vynikající úspěch v dějepisné olympiádě

Vynikající úspěch v dějepisné olympiádě

Po skvěle zvládnutém okresním kole (1. místo) a krajském kole (2. místo) se probojoval reprezentant Purkyňova gymnázia Strážnice Vojtěch John z kvinty do celostátního kola. Letošní téma bylo zaměřené na období baroka českých i světových dějin...

Vynikající úspěch v dějepisné olympiádě - Více...

I V DOBĚ PANDEMIE SLAVÍ NAŠE STUDENTKY SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

I V DOBĚ PANDEMIE SLAVÍ NAŠE STUDENTKY SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Lucka Korvasová dosáhla dalšího významného úspěchu v in-line rychlobruslení. Na konci května byly obě sestry s reprezentací na závodech světového poháru v Itálii a Lucie skončila jako třetí Juniorka. Nyní ji čeká spolu s Veronikou reprezentační soustředění, z něhož mají vzejít nominace na ME v Portugalsku a případně na MS v Kolumbii. Gratulujeme a držíme palce!!!

I V DOBĚ PANDEMIE SLAVÍ NAŠE STUDENTKY SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY - Více...

Přijímací řízení 2021 - 2. kolo

Přijímací řízení 2021 - 2. kolo

Ředitelka gymnázia vyhlašuje druhé kolo přijímacího řízení​ do prvního ročníku studijního oboru 79-41-K/81 gymnázium – všeobecné osmileté studium, pro školní rok 2021/2022 na čtvrtek 21. června 2021. Podrobnější informace po kliknutí na "více..."

Přijímací řízení 2021 - 2. kolo - Více...

Akce dokumentů