Sportovní soutěže

Sportujeme a jsme vidět.
Okresní kolo ve volejbale proběhlo ve sportovní hale TEZA v Hodoníně.

Okresní kolo ve volejbale proběhlo ve sportovní hale TEZA v Hodoníně.

27. 11. 2012 - Okresní kolo ve volejbale proběhlo ve sportovní hale TEZA v Hodoníně. Našemu družstvu dívek se podařilo obsadit 2. místo. Gratulujeme!

Okresní kolo ve volejbale proběhlo ve sportovní hale TEZA v Hodoníně. - Více...

Školní turnaj ve smíšeném volejbale

Školní turnaj ve smíšeném volejbale

20. 11. 2012 - Školního turnaje ve smíšeném volejbale se zúčastnilo 11 družstev z kvarty - oktávy a 2. - 4. ročníků. Zvítězilo družstvo oktávy, 2. místo obsadila septima, 3. místo 4.A. Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii.

Školní turnaj ve smíšeném volejbale - Více...

Regionální středoškolská soutěž ve florbalu

Regionální středoškolská soutěž ve florbalu

30. 11. 2012 - V pátek proběhlo utkání Regionální středoškolské soutěže ve florbalu ve sportovní hale Obchodní akademie ve Veselí nad Moravou. Naše družstvo chlapců obsadilo 3. místo.

Regionální středoškolská soutěž ve florbalu - Více...

Hurááá!!! Máme juniorskou mistryni světa!!! Blahopřejeme!!!

Hurááá!!! Máme juniorskou mistryni světa!!! Blahopřejeme!!!

18. 9. 2013, Naše žákyně 3. A Jitka Pešková se dnes stala juniorskou mistryní světa v Limě ve střelbě na skeet. Osmnáctiletá Jitka Pešková se postarala o největší úspěch české ženské brokové střelby v historii. Další informace získáte po kliknutí na "více..."

Hurááá!!! Máme juniorskou mistryni světa!!! Blahopřejeme!!! - Více...

Daniela Skalková, žákyně sekundy, se kvalifikovala na mistrovství České republiky v judu

Daniela Skalková, žákyně sekundy, se kvalifikovala na mistrovství České republiky v judu

5. 10. 2013, V sobotu se naše žákyně Daniela Skalková zúčastnila Českého poháru v judu v Teplicích. Jednalo se o poslední kvalifikační turnaj pro postup na mistrovství České republiky. Daniela ve své kategorii vybojovala skvělé 1. místo, stejně jako na předchozích dvou kvalifikačních turnajích v Brně a v Jablonci nad Nisou. Nyní se už pod vedením svého tatínka, pana Tomáše Skalky (4. DAN), připravuje na mistrovství ČR. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Daniela Skalková, žákyně sekundy, se kvalifikovala na mistrovství České republiky v judu - Více...

Futsalový turnaj středních škol

Futsalový turnaj středních škol

13. 11. 2013, Ve středu jsme se zúčastnili futsalového turnaje středních škol. Ve výběru naší školy byli žáci prvních až třetích ročníků a septimy. Turnaje se zúčastnily 3 týmy. V prvním zápase byla naším soupeřem Obchodní akademie z Veselí nad Moravou, která šla rychle do vedení, ale po trefách Jana Svobody a Tomáše Řičici jsme zápas obrátili a už nepustili. V dalším zápase nás čekala střední škola ze Bzence, kterou jsme po skvělém výkonu ve druhém poločase zničili :-) 4:1. Pod vedením Mgr. Ebringera všichni předvedli perfektní výkon a postupujeme na turnaj do Hodonína. Autor – Filip Kozumplík

Futsalový turnaj středních škol - Více...

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - dívky

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - dívky

7. 11. 2013, Studentky Purkyňova gymnázia se ve čtvrtek zúčastnily okresního kola středoškolské volejbalové ligy. Náš tým si z Hodonína odvezl 4 výhry a suverénně tak ovládlo celý okres. Jediným týmem, který jim mohl konkurovat, byly studentky kyjovského gymnázia. Přesto i tento vyrovnaný zápas naše hráčky obrátily ve svůj prospěch. Gratulujeme týmu ve složení: Martina Buchtelová, Magdalena Bellayová, Vendula Letovská, Tereza Maňáková, Adéla Boráňová, Denisa Kozohorská a Barbora Přikrylová pod vedením sečtělého volejbalisty Mgr. Jana Ebringera.

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - dívky - Více...

Futsalový turnaj základních škol

Futsalový turnaj základních škol

20. 11. 2013, Ve středu se žáci nižšího gymnázia – Vojtěch Pres, Matěj Rýpal, Tomáš Míka, Martin Toman, Martin Blažek, Richard Chrena, Daniel Pivoňka, Jakub Šuráň, Ivo Lekeš a Dominik Kolacia zúčastnili ve Ždánicích prvního kola školské futsalové ligy. 1. kolo se hrálo jako turnaj mezi Purkyňovým gymnáziem, ZŠ Ždánice a Církevní ZŠ Veselí nad Moravou.

Futsalový turnaj základních škol - Více...

Florbalový turnaj - dívky

Florbalový turnaj - dívky

25. 11. 2013, V pondělí proběhl v naší tělocvičně turnaj ve florbalu dívek, který zorganizoval prof. Suchomel, za účasti 70-ti studentek. Mírné technické nedostatky děvčata nahradila obrovským herním nasazením a zápalem. Pořadí v mladší kategorii: 1. místo – tercie, 2. místo - sekunda II, 3. místo – prima, 4. místo - sekunda I. Pořadí ve starší kategorii: 1. místo - 2. A, 2. místo – kvinta, 3. místo – kvarta, 4. - 5. místo - 3. A, 3. B, 6. místo – septima, 7. místo – sexta. Děkujeme všem za účast!

Florbalový turnaj - dívky - Více...

 Turnaj v šachu středních škol

Turnaj v šachu středních škol

16. 12. 2013, Družstvo Purkyňova gymnázia, Strážnice zvítězilo v okresním kole v šachu v kategorii středních škol a postoupilo do krajského kola. Složení družstva: Adam Šimoník - septima, Jan Skalka - kvinta, Daniela Skalková - sekunda, Michal Bačík – prima. Gratulujeme!

Turnaj v šachu středních škol - Více...

Florbalový turnaj středních škol

Florbalový turnaj středních škol

10. 12. 2013, V úterý jsme se zúčastnili florbalového turnaje středních škol v Kyjově. Ve výběru naší školy byli žáci prvních až třetích ročníků a septimy. Turnaje se zúčastnily 4 týmy. Hráli jsme proti 2 týmům, které byly z Kyjovské střední školy a Obchodní akademie z Veselí nad Moravou. Byl to turnaj plný emocí a nervů, byl to opravdu boj a fyzická kondice byla rozhodující. Náš tým měl obrovskou podporu od fanynek, což přispělo k našemu výkonu a pod vedením Mgr. Ebringera všichni předvedli perfektní výkon a teamovou hru. Podle bodování jsme obsadili 3. místo se stejným počtem bodů jako teamy na prvním a druhém místě. Lukáš Gronský a Filip Kozumplík.

Florbalový turnaj středních škol - Více...

Daniela Skalková, žákyně sekundy, se stala mistryní České republiky v judu

Daniela Skalková, žákyně sekundy, se stala mistryní České republiky v judu

Daniela Skalková získala zlatou medaili a stala se mistryní České republiky 2013 v judu v kategorii mladších žákyň. S přehledem se probojovala přes tři soupeřky až do finále, ve kterém rovněž nezaváhala a po nádherném souboji si připsala cenný triumf ve své váhové kategorii. Srdečně gratulujeme!!!

Daniela Skalková, žákyně sekundy, se stala mistryní České republiky v judu - Více...

Turnaj v šachu středních škol - krajské kolo

Turnaj v šachu středních škol - krajské kolo

21. 1. 2014, Družstvo Purkyňova gymnázia, Strážnice obsadilo výborné 4. místo v jihomoravském krajském kole v šachu pro střední školy. Turnaj se konal v úterý v Břeclavi za účasti 10 družstev. Naši školu reprezentovali a dík patří Adamu Šimoníkovi ze septimy, Janu Skalkovi z kvinty, Daniele Skalkové ze sekundy a Michalu Bačíkovi z primy. Vzhledem k věkovému složení družstva se otevírá v budoucnosti i cesta do celorepublikového kola. Gratulujeme!

Turnaj v šachu středních škol - krajské kolo - Více...

Vendula Balgová - mistryně ČR v jízdě na dračích lodích

Vendula Balgová - mistryně ČR v jízdě na dračích lodích

Vendula Balgová získala se svým týmem titul mistryně ČR v jízdě na dračích lodích. Další informace o tomto velkém sportovním úspěchu po kliknutí na "více...".

Vendula Balgová - mistryně ČR v jízdě na dračích lodích - Více...

Florbal - chlapci

Florbal - chlapci

5. 2. 2014, Ve středu jsme se zúčastnili krajského florbalového turnaje středních škol v Hodoníně. Naši školu reprezentovali žáci prvních až třetích ročníků a septimy. Turnaje se zúčastnilo celkově 6 týmů, které byly z Kyjovské střední školy, Obchodní akademie z Veselí nad Moravou a domácí z Hodonína. Fyzická kondice a štěstí, které nám příliš nepřálo bylo rozhodující. Pod vedením Mgr. Ebringera jsme přesto předvedli týmovou hru a obsadili jsme 5. místo. Přálo nám však slunečné počasí venku :-). Lukáš Gronský a Filip Kozumplík.

Florbal - chlapci - Více...

Záře naší střelecké hvězdy Jitky Peškové neslábne! Z MS přivezla týmové stříbro!

Záře naší střelecké hvězdy Jitky Peškové neslábne! Z MS přivezla týmové stříbro!

6. - 20. 9. 2014, Ve španělské Granadě se konalo 51. mistrovství světa ve střelbě na skeet a naše Jitka Pešková znovu přivezla domů cenný kov! Spolu s Radkou Mančíkovou a Barborou Šumovou Jitka vybojovala týmové stříbro v juniorské skupině a zaznamenala tak po MS Evropy další týmový úspěch. Gratulujeme ke krásným úspěchům a věříme, že ji čeká mnoho dalších střeleckých úspěchů. Celý článek a fotografie po kliknutí na "více..."

Záře naší střelecké hvězdy Jitky Peškové neslábne! Z MS přivezla týmové stříbro! - Více...

Volejbalový turnaj dívek

Volejbalový turnaj dívek

21. 11. 2014, V pátek proběhl volejbalový turnaj dívek pod vedením Mgr. Ludvíka Suchomela, kterého se zúčastnilo 6 družstev. Odehrálo se celkem 15 zápasů na dva sety. Na 1. místě se umístily dívky z 3. A, které vyhrály všechny zápasy. Na 2. místě skončila sexta a na 3. místě septima. Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme!

Volejbalový turnaj dívek - Více...

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - 1. místo!

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - 1. místo!

25. 11. 2014, V úterý proběhlo na sportovním stadionu v Hodoníně okresní kolo Středoškolské volejbalové ligy. Našemu týmu ve složení Magdaléna Bellayová, Martina Buchtelová, Tereza Kropíková, Adéla Boráňová, Vendula Letovská, Nela Zalubilová a Anna Bezděková se pod vedením pana prof. Ebringera podařilo obhájit 1. místo a postupují do krajského kola soutěže.

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - 1. místo! - Více...

Přebor škol v šachu - krajské kolo

Přebor škol v šachu - krajské kolo

27. 1. 2015, Družstvo Purkyňova gymnázia, Strážnice obsadilo výborné 4. místo v jihomoravském krajském kole Přeboru škol v šachu. Turnaj se konal v úterý v Břeclavi za účasti 36 družstev. Naši školu reprezentovali a dík patří Adamu Šimoníkovi z oktávy, Janu Skalkovi ze sexty, Michalu Bačíkovi ze sekundy, Daniele Skalkové z tercie, Emilii Tomšicové z primy. Srdečně gratulujeme!

Přebor škol v šachu - krajské kolo - Více...

Okresní finále v kopané

Okresní finále v kopané

24. 3. 2015, V úterý vybojoval náš tým chlapců 3. místo v okresním finále Poháru Josefa Masopusta v kopané. Gratulujeme!

Okresní finále v kopané - Více...

Florbalový turnaj

Florbalový turnaj

20. 4. 2015, V pondělí proběhl v tělocvičně gymnázia florbalový turnaj ve 2. kategoriích. V kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo sekundy, 2. místo obsadila tercie a 3. místo prima. Mezi staršími žáky vybojovala zlato kvinta, 2. místo patří 1. A, 3. místo 2.A.

Florbalový turnaj - Více...

Turnaj ve futsalu

Turnaj ve futsalu

6. 11. 2015, V pátek se naši studenti zúčastnili turnaje ve futsale ve Veselí nad Moravou. První zápas se Bzencem bez komplikací vyhráli 3:1, ale velmi náročné utkání s Veselím bohužel prohráli 2:1 kvůli nešťastnému gólu v poslední minutě. Přesto se podařilo postoupit do dalšího kola v Hodoníně! Držíme palce! Celý článek po kliknutí na "více..."

Turnaj ve futsalu - Více...

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - 1. místo!

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - 1. místo!

19. 11. 2015, Ve čtvrtek proběhlo na sportovním stadionu v Hodoníně okresní kolo Středoškolské volejbalové ligy. Našemu týmu ve složení Denisa Kozohorská, Adéla Boráňová, Tereza Kropíková, Romana Blažková, Vendula Letovská, Anna Bezděková a Petra Jagošová se podařilo obhájit 1. místo a postupují do krajského kola soutěže. Gratulujeme!!!

Středoškolská volejbalová liga - okresní kolo - 1. místo! - Více...

Sportovní den

Sportovní den

1. 6. 2016, Ve středu se v rámci Mezinárodního dne dětí uskutečnil sportovní den pro nižší gymnázium. Mohli jsme si zahrát softbal nebo fotbal. Tři nejlepší týmy dostaly na konci konci soutěží sladkou odměnu. Na 1. místě ve fotbalu se umístila třída tercie a v softbalu třída sekunda. Všichni jsme si dopoledne užili :-).

Sportovní den - Více...

Postup do 2. kola středoškolské futsalové ligy!

Postup do 2. kola středoškolské futsalové ligy!

11. 11. 2016, V pátek se naši žáci pod vedením pana profesora Ebringera zúčastnili 1. kola středoškolské futsalové ligy ve Veselí nad Moravou. Na rozdíl od minulých let nás čekali 3 soupeři, ovšem 2 postupová místa zůstala...

Postup do 2. kola středoškolské futsalové ligy! - Více...

Postup do 2. kola školské futsalové ligy!

Postup do 2. kola školské futsalové ligy!

Ve čtvrtek 10. listopadu jsme ve Ždánicích absolvovali 1. kolo školské futsalové ligy. Narazili jsme na dva soupeře. Prvním z nich byly Žeravice, se kterými jsme remizovali 1:1 po brance Pavla Kristoně. Poté nás čekal zápas proti Ždánicím, který jsme vyhráli 3:1, dva góly dal opět Pavel Kristoň a jeden k tomu přidal Jakub Mrkva. Čtyřmi body jsme si tedy zajistili výhru a postup do dalšího kola. Snad se nám i tam bude dařit a postoupíme ještě dále.

Postup do 2. kola školské futsalové ligy! - Více...

Turnaj dívek ve volejbale

Turnaj dívek ve volejbale

Dne 19.12. se u nás na gymnáziu uskutečnil turnaj děvčat ve volejbale pro vyšší gymnázium a kvartu. Všechny nás přišli podpořit spolužáci, díky kterým se vytvořila skvělá bojovná atmosféra. Celý článek a fotografie na "více..."

Turnaj dívek ve volejbale - Více...

Krajský přebor v šachu čtyřčlenných družstev

Krajský přebor v šachu čtyřčlenných družstev

24. 1. 2017, V úterý se odehrál krajský přebor škol v šachu čtyřčlenných družstev v Břeclavi. Z okresního kola postoupila dvě družstva reprezentující naší školu. První tým hrál kategorii 2 stupeň ve složení Lukáš Londin, Tomáš Skalka, Marie J. Londinová (všichni 3 z primy) a Emilie Tomšicová (tercie). Po velmi pěkných výkonech celého týmu nakonec obsadili 2. místo a probojovali se na celostátní kolo, které se odehraje ve Zlíně. Náš druhý tým hrál v kategorii střední školy v původní sestavě Jan Skalka (oktáva), Jakub Šuráň (sexta), Václav Ochotný(2.A) a Michal Bačík (kvarta). Naše ambice postoupit nakonec nebyly naplněny, protože kvůli nemoci náš tým hrál jen ve 3 a skončil na 6. místě. Jan Skalka

Krajský přebor v šachu čtyřčlenných družstev - Více...

Mistrovství ČR školních týmů v šachu - gratulujeme!

Mistrovství ČR školních týmů v šachu - gratulujeme!

Ve dnech 20. - 21. 6. 2017 se v Kongresovém centru ve Zlíně uskutečnilo MČR školních týmů v šachu. Postup mezi třicet nejlepších jsme si vybojovali v krajském kole, kde jsme v kategorii 2. stupeň základních škol obsadili 2. místo...

Mistrovství ČR školních týmů v šachu - gratulujeme! - Více...

Šachový turnaj - okresní kolo ve Vacenovicích!!!

Šachový turnaj - okresní kolo ve Vacenovicích!!!

19. 12. 2017, V úterý se ve Vacenovicích uskutečnil okresní přebor žáků základních a středních škol v šachu. Naše gymnázium excelentně reprezentovala celkem tři družstva...

Šachový turnaj - okresní kolo ve Vacenovicích!!! - Více...

Šachový turnaj - krajský přebor

Šachový turnaj - krajský přebor

23. 1. 2018, V úterý se v Břeclavi konal krajský přebor žáků základních a středních škol v šachu. Naše gymnázium reprezentovala dvě družstva v obou zmíněných kategoriích...

Šachový turnaj - krajský přebor - Více...

Florbal chlapci - okresní kolo

Florbal chlapci - okresní kolo

8. 11. 2018, Ve čtvrtek se ve sportovní hale Teza Hodonín uskutečnilo okresní kolo celostátního projektu FLORBAL CHALLENGE. Náš tým ve složení Chudíček L., Macalík, Podkalský, Jančík, Šťastný, Procházka, Tomík, Crhonek, Sukup a Toman obsadil 2. místo. Gratulujeme!

Florbal chlapci - okresní kolo - Více...

Volejbal dívky - 1. místo!!!

Volejbal dívky - 1. místo!!!

V úterý 11. 12. 2018 se ve sportovní hale Teza Hodonín uskutečnilo okresní kolo volejbalu dívek, kterého se zúčastnilo 7 družstev. Naše družstvo ve složení Bezděková Anna, Jakšová Alice, Korvasová Veronika, Malíková Nikol, Maňáková Klára, Mirošová Kritýna, Pavková Veronika, Suchánková Terezie a Syrová Radka vyhrálo všechny zápasy a po zásluze obsadilo 1. místo. Děvčatům blahopřejeme!

Volejbal dívky - 1. místo!!! - Více...

Přebor v šachu - gratulujeme!

Přebor v šachu - gratulujeme!

19. 12. 2018, Ve středu se ve Vacenovicích uskutečnil okresní přebor žáků základních a středních škol v šachu. Naše gymnázium excelentně reprezentovala celkem čtyři družstva....

Přebor v šachu - gratulujeme! - Více...

Florbal - okresní kolo v Hodoníně

Florbal - okresní kolo v Hodoníně

7. 2. 2019, Ve čtvrtek se výběr studentů našeho gymnázia zúčastnil okresního kola florbalového turnaje ve sportovní hale TEZA v Hodoníně. Náš tým (ve složení na fotce nahoře zleva: Adam Macalík, Adam Slanina, Lukáš Toman, Matěj Duhajský, Ondřej Tomík, Lukáš Chudíček, Martin Bezděk, Martin Blažek, Ondřej Chudíček; dole zleva: Stanislav Podkalský, Ondřej Crhonek, František Sukup) nejprve přesvědčivě vyhrál svou skupinu výsledky 3.1 proti Průmyslovce Hodonín a 5:0 proti Obchodní akademii Veselí nad Moravou, následně si v zápase o první místo poradil s ISŠ Hodonín 3:1. Vítězstvím v tomto kole si zajistil i účast v krajském kole. Gratulujeme!

Florbal - okresní kolo v Hodoníně - Více...

Turnaj v šachu - okresní přebor

Turnaj v šachu - okresní přebor

V úterý 17. 12. 2019 naše gymnázium ve spolupráci s okresním šachovým svazem pořádalo okresní kolo v přeboru žáků škol v šachu. Předvánoční atmosféru jsme si proto mohli zpestřit královskou hrou společně s žáky ze základních a středních škol z Veselí nad Moravou, Dambořic, Prušánek, ale i z Kyjova.

Turnaj v šachu - okresní přebor - Více...

Lucie a Veronika Korvasovy uspěly v Číně

Lucie a Veronika Korvasovy uspěly v Číně

O velkém úspěchu Lucie a Veroniky Korvasových, kterého dosáhly na mezinárodním IN-LINE bruslařském festivalu v čínském Wuyishanu se můžete dozvědět po kliknutí na "více...".

Lucie a Veronika Korvasovy uspěly v Číně - Více...

Naše studentka Lucie Korvasová uspěla na ME v Pamploně!!!

Naše studentka Lucie Korvasová uspěla na ME v Pamploně!!!

Poslední týden v srpnu 2019 se konalo mistrovství Evropy v in-line rychlobruslení ve španělské Pamploně. Do reprezentačního týmu ČR se podařilo nominovat Lucii Korvasové, která se umístila hned čtyřikrát mezi desíti nejlepšími dorostenkami z celé Evropy, přičemž nejlepšího výsledku – 4. místa dosáhla v závodě na silničním okruhu na 10 km vyřazovacím způsobem. Do vytoužené medaile ji chyběla pouhá sekunda. Nicméně i tato „bramborová medaile“ je skvělým výsledkem, obzvlášť v tak silné konkurenci, jaká se na tomto šampionátu sešla.

Naše studentka Lucie Korvasová uspěla na ME v Pamploně!!! - Více...

I V DOBĚ PANDEMIE SLAVÍ NAŠE STUDENTKY SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

I V DOBĚ PANDEMIE SLAVÍ NAŠE STUDENTKY SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Lucka Korvasová dosáhla dalšího významného úspěchu v in-line rychlobruslení. Na konci května byly obě sestry s reprezentací na závodech světového poháru v Itálii a Lucie skončila jako třetí Juniorka. Nyní ji čeká spolu s Veronikou reprezentační soustředění, z něhož mají vzejít nominace na ME v Portugalsku a případně na MS v Kolumbii. Gratulujeme a držíme palce!!!

I V DOBĚ PANDEMIE SLAVÍ NAŠE STUDENTKY SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY - Více...

3. místo na Mistroství Evropy v portugalském Canelas

3. místo na Mistroství Evropy v portugalském Canelas

Naše studentka Lucie Korvasová se od 19. 7. do 25. 7. 2021 účastnila Mistrovství Evropy v portugalském městečku Canelas a domů se nevrátila s nepořízenou. V týmovém závodu štafet se svými dalšími třemi kolegyněmi z české reprezentace vybojovala třetí místo a tím se zařadily mezi nejlepší evropskou špičku v této disciplíně. V individuálním závodě na 1000m se jí podařilo vybruslit čtvrté místo, kdy jí na medailové umístění chybělo pouhých pár setin. I přes pády, které ji bohužel během závodů neminuly, si vedla naprosto skvěle a odvedla zde výbornou práci, na kterou se více jak rok a půl pilně připravovala.

3. místo na Mistroství Evropy v portugalském Canelas - Více...

Mistři České republiky v latině

Mistři České republiky v latině

V sobotu 25. 9. 2021 proběhlo v Ostravě Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích. V kategorii Jun.II Latin se studentka kvarty našeho gymnázia Linda Ondrušová se svým tanečním partnerem Matyášem Grossmanem umístili na 1. místě a stali se mistry České republiky. Linda a Matyáš reprezentují TK ROKASO Uherské Hradiště. K tomuto obrovskému úspěchu Lindě a Matyášovi srdečně gratulujeme a přejeme hodně zdaru v dalších soutěžích.

Mistři České republiky v latině - Více...

Akce dokumentů