Ples gymnázia 2018

Dne 19. ledna se konal 22. ročník reprezentačního plesu našeho gymnázia, tentokrát ve stylu „Velký Gatsby“. Jako každý rok se organizace ujali žáci septimy a třetího ročníku společně se svými třídními profesorkami, paní zástupkyní a panem profesorem Prachařem...

... Studenti se i letos pustili nejen do organizačních záležitostí, ale také do výzdoby kulturního domu Strážničan. Pro fanoušky nejmodernější hudby byla pronajata i vinárna.

Program zahájila úvodní řeč paní ředitelky Jaroslavy Večeřové. Následovalo předtančení žáků sexty a druhého ročníku, pro které sestavili tematickou choreografii jejich o rok starší spolužáci. Poutavou sestavu předvedly i moderní gymnastky z prvního ročníku. Dále nás o svých schopnostech přesvědčily také dva nadané páry, které se střetly v duelu latinskoamerických tanců.

Celý ples provázela skupina Black & White, ve vestibulu bylo možné si poslechnout a zatančit s cimbálovou muzikou Krepina.

Studenti nezapomněli ani na přípravu fotokoutku, díky štědrým sponzorům pak byla k dispozici i bohatá tombola. Stejně jako loni proběhla soutěž o krále a královnu valčíku, které hodnotila a následně ocenila porota sestavená z několika členů učitelského sboru. Zábava byla v plném proudu až do brzkého rána.

Jménem našich pořadatelů děkujeme všem, kteří umožnili, aby se ples uskutečnil, ale také účastníkům, díky kterým se tento večer stal nezapomenutelným.

V. Evjáková, A. Kobidová

FOTOGRAFIE

Akce dokumentů

Kategorie: