Adaptační kurz 1. ročníku na Vápenkách

7. - 8. 9. 2015, K nástupu do 1. ročníku na našem gymnáziu neodmyslitelně patří i adaptační kurz. Letos tento „seznamovák“ pro žáky třídy 1.A proběhl ve druhém týdnu nového školního roku v Rekreačním středisku na Vápenkách. Celý článek a fotografie po kliknutí na "více..."

FOTOGRAFIE

...Už brzy ráno jsme se sešli v plné sestavě, a tak jsme mohli po třídnické hodině rovnou vyrazit. Cesta vlakem a autobusem netrvala dlouho, během chvilky jsme byli na místě, kde se nám o celý program postaral psycholog Jaroslav Mrkva. Pobyt byl soustředěn na posílení vzájemných vztahů a klidný přechod na střední školu. Hráli jsme různé hry, povídali si a dostali i spoustu užitečných rad. Večer jsme pak s únavou odcházeli do svých pokojů a spali až do snídaně, po které náš program ještě chvíli pokračoval. Potom už jen zbývalo si zabalit, udělat společnou fotku a za hezkého počasí vyrazit zpátky do Strážnice.

Celý kurz se vydařil a my se vraceli s pocitem, že jsme se konečně blíž poznali a začali fungovat jako kolektiv. Proto bychom chtěli poděkovat panu psychologovi a profesorům Lence Macháčkové a Petru Šimlíkovi, kteří s námi seznamování absolvovali.

R. Syrová, T. Zedková


Akce dokumentů