Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 881
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Cena vévody z Edinburghu
V úterý 1. prosince 2020 přivezli zástupci Národní kanceláře DofE dva certifikáty úspěšným absolventům programu. Martin Hořák splnil bronzovou úroveň, David Novák dokonce zvládl zlatou úroveň programu! Oběma blahopřejeme! Letos nemohlo dojít k tradiční slavnostní ceremonii, ta tentokrát proběhne 16. prosince na internetu. Zájemci se mohou podívat na živý přenos. Třeba se necháte inspirovat a vstoupíte do tohoto mezinárodního projektu, který posouvá mladé lidi dál.
Umístění Aktivity / Cena vévody z Edinburghu
Cena vévody z Edinburghu - cvičná expedice
15. – 17. 5. 2017, Jednou z podmínek splnění bronzové úrovně je i absolvování expedice. Tu cvičnou si vyzkoušeli žáci zapojení do DofE v okolí Mikulčic...
Umístění Aktivity / Cena vévody z Edinburghu
Cena vévody z Edinburghu - bronzové expedice
V týdnu od 19. června se našich pět skupinek vydalo na své bronzové expedice k Mikulovu. Účastníci si naplánovali trasu dle svých možností, horké počasí jim sice moc nevyhovovalo, ale nakonec všichni dorazili do cíle, kterým bylo jezdecké centrum v Mikulově. Tam si skupinky vlastnoručně postavily stany, rozdělaly oheň a připravily něco teplého k jídlu. Ráno se Dofáci rozešli do různých směrů, aby absolvovali druhý den expedice. Celkem 29 studentů úspěšně splnilo expedici a většina z nich ukončila bronzovou úroveň programu. Gratulujeme!
Umístění Aktivity / Cena vévody z Edinburghu
Cena vévody z Edinburghu - Marek Srubjan
O svou zkušenost, zážitky, atmosféru a radost z medaile, ze závěrečné aktivity mezinárodního programu DofE, se můžete podělit s Markem Srubjanem (1. A). Ten se 30. 4. 2017 více než úspěšně zúčastnil Spartan Race Sprint v Koutech nad Desnou. Gratulujeme!!!
Umístění Aktivity / Cena vévody z Edinburghu
CENA WALTERA SERNERA - 6. místo v ČR
9. 4. 2015, Letošního ročníku Ceny Waltera Sernera se zúčastnilo 575 studentů SŠ z celé České republiky. Tomáš Macalík (sexta) se se svou povídkou pod názvem „Nesmyslná povídka se smysluplným koncem“ umístil na skvělém 6. místě. Ke krásnému výsledku srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v literární tvorbě. Další informace po kliknutí na "více..."
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Různé
Cermat - maturita
Aktuální informace naleznete v příslušných sekcích tohoto webu.
Umístění Aktuality
Cermat - přijímací zkoušky
16. 4. 2020, Centrum pro uchazeče připravilo průvodce přípravou na konání jednotné přijímací zkoušky.
Umístění Aktuality
Certifikát dárce 2017
Za částku 6.000,- Kč předanou Nadaci Jakuba Voráčka získalo gymnázium Certifikát dárce 2017. Tato částka byla získána prodejem výrobků z vánočních tvůrčích dílen a výtěžkem z předvánočníha Blešáku. Nadace pomáhá lidem s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní. Všem, kteří se celé této akce zúčastnili a přispěli prací nebo finančně ještě jednou děkujeme!
Umístění Aktuality
Certifikát kvality
12. 4. 2016, Open Agency udělila našemu gymnáziu Certifikát kvality výuky cizích jazyků pro školní rok 2015/2016.
Umístění Aktuality
Česká středoškolská unie pomáhá středoškolákům
Ahoj! Píšeme Vám jménem České středoškolské unie, z. s., organizace zastupující středoškoláky, ve věci tipů na psychohygienu a efektivní práci s časem...
Umístění Aktuality