Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 880
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Cena vévody z Edinburghu - cvičná expedice
15. – 17. 5. 2017, Jednou z podmínek splnění bronzové úrovně je i absolvování expedice. Tu cvičnou si vyzkoušeli žáci zapojení do DofE v okolí Mikulčic...
Umístění Aktivity / Cena vévody z Edinburghu
Olympiáda z fyziky - výsledky
Fyzikální olympiáda 17. května skončil okresním kolem soutěže Archimediáda letošní ročník Fyzikální olympiády. V této nejnižší kategorii obsadili žáci sekundy Martin Bezděk krásné 5. místo a František Kadubec 10. místo. V dubnu soutěžili naši žáci v krajském kole FO a v kategorii C Jakub Šuráň obsadil v tvrdé konkurenci výborné 5. místo. Dále školu v kategorii D reprezentovali Ondřej Macháč, David Novák, Marek Srubjan a Martin Hubáček. Všem gratulujeme k dosaženým výsledkům.
Umístění Naše úspěchy / Olympiády / Olympiáda z fyziky
Den pro želvy v ZOO Hodonín
Dne 21.5. 2017 se v ZOO Hodonín konala akce s názvem Den pro želvy. Do projektu na ochranu mořských želv v Indonésii se zapojila i naše škola výrobou předmětů s motivem želvy, které se na akci prodávaly. Výtěžek z prodeje předmětů poputuje ve prospěch projektu. Všem zúčastněným děkujeme!!! ...
Umístění Aktivity / Charitativní akce a sbírky
Informace pro 1. ročník 2017/2018 !!!
Žádáme žáky budoucího 1. ročníku, pokud tak již neučinili, aby potvrdili přijetí e-mailu ze dne 22.5. s informacemi o ISIC kartě. Dnes (30.5.) byl odeslán další e-mail s informacemi o schůzce a testu z cizího jazyka. Je nutné přijetí těchto e-mailů potvrdit, popř. napsat na mrkvovam@gys.cz, že tyto e-maily nebyly doručeny!!! Další informace po kliknutí na "více..."
Umístění Aktuality
Menu pro změnu - VÝSLEDKY!
Tým Menu pro změnu se rozhodl vytvořit dotazník k zjištění, jak jsou žáci i personál školy spokojeni se stravováním v naší školní jídelně. Dotazník obsahoval 7 otázek, které se tázaly na oblíbenost polévek, hlavních jídel, pití a salátů. Na dotazník nám odpovědělo celkem 128 osob (z toho se však devět ve školní jídelně nestravuje). Tímto všem moc děkujeme!
Umístění Aktivity / Ekoškola
Den Menu pro změnu
9. 6. 2017. V pátek proběhla v rámci projektu Menu pro změnu závěrečná akce pro vyšší gymnázium, která měla upozornit na to, jak naše stravování souvisí se životním prostředím. Tento akční den jsme nazvali „Den Menu pro změnu“ a obnášel zajímavou prezentaci ekologických potravin, včetně jejich prodeje, ochutnávku a přednášku s diskuzí. Další informace a fotografie na "více...".
Umístění Aktivity / Ekoškola
Sudoku - celostátní finále v Brně
9. 6. 2017, V pátek v Science centru VIDA! proběhla velkolepá intelektuální bitva. Dvacet osm tříčlenných týmů z různých koutů republiky se utkalo naostřenými tužkami v celostátním finále soutěže v řešení sudoku. Ve čtyřech kolech museli zdolat několik desítek náročných logických úloh, abychom po čtyřech hodinách zápolení a jedné science show mohli vyhlásit ty nejlepší...
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Sudoku
Soutěž anglických prezentací WAZZUP - 1. místo!
Soutěže se zúčastnila Lucie Zubatá (2.A) a se svou prezentací, kterou nazvala Interesting activities at my school (téma Co mě baví ve škole), získala ve své kategorii krásné první místo! Kromě diplomu, anglického mluvníku a dalších drobných dárků získává také pro svou školu roční licenci STUDY angličtina. Srdečně gratulujeme!!!
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Různé
Čarovné barvy země
15. 6. 2017, Ve čtvrtek se ve Slovanském hradišti v Mikulčicích konal již VII. ročník výtvarné soutěže Čarovné barvy země. Soutěže se zúčastnilo 29 škol z Jihomoravského kraje a ze slovenských Kopčan. Naše studentky sexty (Alžběta Hřivnová, Marie Kadubcová, Alena Kobidová, Zuzana Kropíková a Rozálie Rosíková) obsadily 5. místo ve IV. kategorii s názvem He megalé Moravia - osobnost sv. Konstantina. Také studentky kvarty (Magdalena Arcante, Zuzana Batrlová, Tereza Hartlová a Aneta Horňáková) obsadily rovněž 5. místo v III. kategorii na téma Půda jako kronika - archeologické výzkumy v Mikulčicích. Gratulujeme!
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Výtvarné soutěže
UPOZORNĚNÍ!!!
Ve středu 5. hodinu proběhne v aule ukázková debata (soutěž) pro primu, sekundu a tercii.
Umístění Aktuality