Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 881
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Přírodovědná stezka
Žáci primy a sekundy se zúčastnili v pátek 17. června terénního cvičení Přírodovědná stezka. Soutěžili v teoretických znalostech z biologie formou herních aktivit, určovali přírodniny a pomocí badatelského batůžku prováděli i základní průzkumy v přírodě. Prováděli odlov různých drobných živočichů na suchu i ve vodě, jejich zkoumání a určování. Sbírali také rostliny a různé další přírodniny, pozorovali je pod lupou a určovali podle klíčů. Na závěr si každá skupinka vytvořila z přírodnin vlastní stezku, po které se prošli bosýma nohama. Jednotlivé úseky stezky byly vytvořeny z různých druhů přírodních materiálů. Tato aktivita na závěr nadchla všechny primány i sekundány.
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
Exkurze fyzikálně-technická na Ostravsko
26. - 27. 9. 2016, Žáci sexty a 2.A zahájili školní rok dvoudenní exkurzí do Ostravy a okolí. Navštívili Tatru v Kopřivnici, Velký a Malý Světa techniky v Ostravě, Divadlo vědy, 3D kina,... Fotografie o celý článek po kliknutí na "více...".
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
Exkurze maturitních ročníků do Prahy.
Ve dnech 27. - 30. září 2016 se obě maturitní třídy vydaly hlouběji poznat naše nejkrásnější město - Prahu. Jaký byl program exkurze maturitních ročníků se dozvíte po kliknutí na "více..."
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
VIDA science centrum Brno
Dne 5.10. 2016 se třída sekunda vydala na exkurzi do VIDA Science centra v Brně po boku s paní profesorkou Macháčkovou a panem profesorem Prachařem. Celá třída se shodla na jediné věci: BYLO TAM SUPROVĚ. :D
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
Exkurze do skláren Vetropack Moravia Glass a. s.
20. 10. 2016, Ve čtvrtek se naše třída 3. A zúčastnila odborné exkurze do sklářských závodů v Kyjově. Celý článek o této exkurzi si můžete přečíst po kliknutí na "více...".
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
Výukový den v ZOO Hodonín.
Dne 25. 10. se třída sekunda zúčastnila exkurze a výukového programu v ZOO Hodonín. Součástí programu byla přednáška o jedovatých tvorech, nazvaná Smrtící setkání.
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
Adaptační kurz 1.A na Vápenkách
11. - 13. 9. 2017, Od pondělí do středy se noví žáci prvního ročníku zúčastnili adaptačního kurzu, který se jako tradičně konal v Rekreačním středisku Vápenky. Program byl zaměřen na posílení třídní soudržnosti, spolupráce a vzájemného respektu. Přes počáteční ostych se žáci brzy poznali a při výstupu na Velkou Javořinu se zkusili vyrovnat s prvním neúspěchem – kvůli nepříznivému počasí se výstup nezdařil, v polovině túry musel být výšlap ukončen. I přes tuto drobnou vadu na kráse se adaptační kurz více než vydařil a noví prváci hlásí: My to zvládneme!
Umístění Aktivity / Adaptační a preventivní kurzy
Exkurze maturitních ročníků do Prahy
Podzimní exkurze do Prahy, která je každoročně posledním společným výletem maturujícího ročníku, byla i pro nás jedním skvělým zážitkem. Program byl nachystán, peníze vybrány, hotel a prohlídky rezervovány a tudíž nic nebránilo tomu, abychom si domluvili společný sraz na úterý 12.9. před 7 hodinou ráno na veselském nádraží...
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
Preventivní kurz pro kvintu na Vápenkách
18. – 20. 9., Od pondělí do středy se v Rekreačním středisku Vápenky uskutečnil Preventivní kurz pro studenty kvinty. Pedagogický doprovod tvořili Mgr. Vlastimil Prachař a Mgr. Martina Kozumplíková. Odborně byl kurz garantovaný pracovníkem OPPP Mgr. Jaroslavem Mrkvou, který podobné kurzy na našem gymnáziu vede již řadu let...
Umístění Aktivity / Adaptační a preventivní kurzy
Ekolympiáda 2017
22. 9. 2017, V pátek naše škola uspořádala už pojedenácté soutěž Ekolympiáda pro žáky 2. stupně ZŠ z okresu Hodonín. Je to soutěž, ve které žáci soupeří ve znalostech a dovednostech z oblasti životního prostředí...
Umístění Aktivity / Ekoškola