Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 880
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Přijímací řízení - VÝSLEDKY
Zveřejněné seznamy obsahují přijaté (označeni žlutě) i nepřijaté uchazeče! Žádáme zákonné zástupce, aby se dostavili dnes (3. 5. 2017) od 14:00 do 17:00 hod do auly gymnázia, kde jim bude předáno rozhodnutí o přijetí/nepřijetí. Rodiče přijatých uchazečů mohou zde odevzdat zápisový lístek. Rodiče nepřijatých uchazečů budou informování o možnostech odvolání proti nepřijetí.
Umístění Aktuality
Mezinárodní výměnný pobyt studentů ze Slovinska (23. - 27. 4.)
Od neděle do čtvrtka se 24 studentů naší školy věnovalo 24 stejně starým studentům, kteří k nám přijeli ze slovinského Celje. Jejich pobyt byl krátký, ale přesto doufáme, že se u nás slovinští žáci i učitelé cítili dobře. Celý článek o pobytu a fotografie najdete po kliknutí na "více..."
Umístění Aktivity / Mezinárodní výměnné pobyty
Fotosoutěž 2017 - výsledky
K tématu letošní fotosoutěže „Krajina a civilizace“ přišlo jedenáct příspěvků. Tyto posoudila pětičlenná porota z pedagogů - J. W. Jongepier, O. Mikl, J. Večeřová a z řad studentů - Tamara Mlýnková a Vladimír Pokorný. S celkem 11 body vyhrála poukázku na 1000,- Kč Eliška Hartmanová z tercie se snímkem „Břečťanový dům“. Druhé místo získala fotografie „Zapomenutý vagón na Žerotíně“ od Kristýny Režňákové z oktávy (6 bodů), která obdržela poukázku na 500 Kč. Na třetím místě skončily dva snímky (oba 4 body) – „Radějovské údolí“ od Kristýny Režňákové a „Civilizace roste z přírody“ od Lucie Zubaté ze třídy 2.A. Poslední jmenovaná dostala poukázku v ceně 300,- Kč, protože nikdo nemůže v jedné soutěži vyhrát dvě ceny. Gratulujeme!
Umístění Aktivity / Ekoškola
Cena vévody z Edinburghu - Marek Srubjan
O svou zkušenost, zážitky, atmosféru a radost z medaile, ze závěrečné aktivity mezinárodního programu DofE, se můžete podělit s Markem Srubjanem (1. A). Ten se 30. 4. 2017 více než úspěšně zúčastnil Spartan Race Sprint v Koutech nad Desnou. Gratulujeme!!!
Umístění Aktivity / Cena vévody z Edinburghu
Výsledky soutěže o nejlepší návrh na tričko
12. 5. 2017, Minulý pátek byli porotou vyhlášeni tito vítězové: Lucie Zubatá (2.A) získala 3. místo a dostala trvalou láhev na vodu. Lucie Sabotová (prima) obdržela se dvěma návrhy 2. cenu – trvalou láhev na vodu i na výrobu ovocné šťávy. Hlavní cena putovala Vojtěchu Johnovi z primy, který dostal kromě trvalé láhve i destičku se zlatým kohoutkem, speciálně pro tuto soutěž vyrobenou Josefem Fišerem. Vojtův výherní návrh necháme po grafické úpravě vytisknout na trička, která budou určena k prodeji. Gratulujeme!
Umístění Aktivity / Ekoškola
Dvě odborné práce SOČ postupují do celostátního kola!!!
11. 5. 2017, Ve čtvrtek proběhlo v Brně na Gymnáziu třídy Kapitána Jaroše krajské kolo soutěže Středoškolské odborné činnosti. Naši studenti letos obhajovali své práce v pěti oborech. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho gymnázia a postupujícím studentkám přejeme hodně úspěchů v celostátním kole. Výsledky se dozvíte se po kliknutí na "více…“
Umístění Naše úspěchy / SOČ
Zájezd do Vídně
17. 5. 2017, Ve středu navštívili žáci vyššího gymnázia hlavní město Spolkové republiky Rakousko - Vídeň. Krásné slunečné počasí skvěle podtrhlo atmosféru tohoto příjemného jednodenního zájezdu. O programu celého zájezdu, vč. fotografií, se dozvíte po kliknutí na "více...".
Umístění Aktivity / Zájezdy, výlety, exkurze
Olympiáda z matematiky
Jakub Šuráň se stal v kategorii B úspěšným řešitelem krajského kola MO a celkově obsadil 20. místo v Jihomoravském kraji. Za své umístění byl oceněn diplomem. Davidu Novákovi z kvinty uniklo úspěšné řešitelství o 1 bod a celkově obsadil 26. místo v Jihomoravském kraji. Oběma studentům k jejich výkonům blahopřejeme.
Umístění Naše úspěchy / Olympiády / Olympiáda z matematiky
Pythagoriáda 2017 – úspěch Michala Jaroše z tercie
Ve dnech 15. a 16. května 2017 proběhlo na ZŠ u Červených domků v Hodoníně okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Účastnili se jej žáci primy, sekundy a tercie. Největším úspěchem se může pochlubit Michal Jaroš z tercie, který obsadil ve své kategorii Z8 1. místo v okresním kole se ziskem 15 bodů (plný počet) a získal titul úspěšného řešitele. Michalovi blahopřejeme a přejeme hodně dalších (nejen) matematických úspěchů...
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Různé
Recycling challenge
Obohacující a poučný týden mají za sebou vybraní čtyři sekundáni a čtyři terciáni (z toho šest členů Ekotýmu). Mohli se totiž spolu s osmi lotyšskými žáky zúčastnit mezinárodního projektu s titulem „Recycling challenge“, který financovala Evropská unie z programu Erasmus+...
Umístění Aktivity / Ekoškola