Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 960
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
MŠMT - soubor hygienických pokynů pro SŠ
3. 5. 2020, MŠMT vydalo soubor hygienických a bezpečnostních pokynů pro školy. Součástí je Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.
Umístění Aktuality
Maturita 2020 - konzultace
6. 5. 2020, Od pondělí 11. 5. začnou ve škole probíhat konzultace žáků maturitních ročníků s vyučujícími (rozvrh konzultací bude zaslán na email 4.A a oktávy). Organizační a hygienické pokyny jsou ke stažení po kliknutí na "...více" a jsou závazné pro všechny příchozí do budovy gymnázia.
Umístění Aktuality
Maturita + přijímací zkoušky 2020 - termíny
6. 5. 2020, Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční maturitní a jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Umístění Aktuality
Jednotné přijímací zkoušky
7. 5. 2020, Vedení školy na pokyn MŠMT vyhlašuje termíny pro JPZ - klikněte na "...více".
Umístění Aktuality
Maturita 2020 - termíny
7. 5. 2020, Vedení školy na pokyn MŠMT stanovuje termíny konání ústní a profilové části maturitní zkoušky - klikněte na "...více".
Umístění Aktuality
Jednotné přijímací zkoušky
12. 5. 2020, Podrobný časový harmonogram jednotných přijímacích zkoušek a informace o navýšení časového limitu pro vypracování testů si můžete stáhnout po kliknutí na "více...".
Umístění Aktuality
Maturita 2020
12. 5. 2020, MŠMT zveřejnilo jednotné zkušební schéma a kritéria hodnocení maturitní zkoušky.
Umístění Aktuality
Další úspěch v zeměpisné olympiádě
V pondělí 27. dubna se konalo krajské kolo zeměpisné olympiády, které vzhledem k mimořádným epidemiologickým opatřením v ČR proběhlo online formou. Naši školu reprezentovali Ondřej Piškula z primy (kategorie A) a Michal Jaroš ze sexty (kategorie D) a oba se umístili na skvělém druhém místě. Pro Ondru je to konečná meta, protože pro jeho kategorii letos celostátní kolo nebude, Michal ale postupuje dál. Oběma soutěžícím blahopřejeme!!!!!
Umístění Naše úspěchy / Olympiády / Olympiáda ze zeměpisu
SOČ - krajské kolo
42. ročník soutěže Středoškolské odborné činnosti byl vzhledem ke stávajícím omezením letos realizován elektronicky. Předsednictvo ÚK SOČ rozhodlo o tom, že v tomto školním roce mohou obhajoby prací proběhnout tzv. online - bez přítomnosti soutěžících. Krajské kolo SOČ se konalo od 11. do 15. 5.2020. Odborná porota posuzovala kromě práce samotné i natočené prezentace. Výborný úspěch dosáhl maturant Martin Hořák s prací Akustická pohoda ve škole. V oboru stavebnictví, architektura obsadil v krajském kole 2. místo a probojoval se do celostátního kola...
Umístění Naše úspěchy / SOČ
Maturita 2020 - aktuality z CERMATU
Centrum připravilo pro maturanty průvodce zkouškou z matematiky a Matematiky+. Maturanti, které čeká zkouška z cizího jazyka, mohou při přípravě využít nového průvodce.
Umístění Aktuality