Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 1001
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Možnosti náhradního vyučování
Vzhledem k nařízenému uzavření škol a přerušení výuky nabízíme odkazy, na kterých je možné sledovat on-line výuku základních předmětů. ČT2 počítá s rozšířením on-line výuky i pro žáky 2. stupně (odpoledne) a přípravou k přijímacím zkouškám (út a čt, 14:00-14:45). Doporučujeme tyto odkazy sledovat. Všichni naši učitelé jsou on-line (email, moodle, ...) k dispozici žákům a očekávají z Vaší strany zodpovědný přistup k zadaným úkolům a dodržování termínů. V případě jakýchkoli dotazů či problémů neváhejte kontaktovat své vyučující.
Umístění Aktuality
Zájezd do Mnichova - informace pro zákonné zástupce
V souvislosti se šířením koronaviru jsme byli vyzváni cestovní kanceláří Travel 2002, která organizuje s Purkyňovým gymnáziem zájezd do Mnichova, abychom cestu odložili na podzim roku 2020. Nový termín zájezdu je tedy 15. – 16. 10. 2020. Zaplacená záloha byla předána cestovní kanceláři.
Umístění Aktuality
Výměnný pobyt ve Slovinsku
V letošním roce se v souvislosti s koronavirovou epidemií neuskuteční mezinárodní výměnný pobyt žáků ve Slovinsku.
Umístění Aktuality
Další možnosti vzdělávání a pomoci na dálku
Začátkem týdne začala v celé ČR fungovat výuka na dálku. Je úžasné, kolik aktivit dokázali učitelé, vědci nebo dobrovolníci v krátké době vymyslet a poskytnout. Vybíráme několik zástupců: ...
Umístění Aktuality
...a další možnosti vzdělávání na dálku
Pro velký zájem tvůrců výukových materiálů o zveřejnění jejich nabídky na webových stránkách uzavřených škol, nabízíme k vyzkoušení další možnosti učení doma.
Umístění Aktuality
Portál MŠMT "Na dálku"
Rozcestník Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy s nástroji pro online vzdělávání. Nabízí inspiraci, aktuální informace a zkušenosti ke vzdělávání na dálku.
Umístění Aktuality
Rozcestník MŠMT
Základní odkazy MŠMT k mimořádným opatřením v souvislosti s koronavirem.
Umístění Aktuality
Nabídka on-line materiálů k výročí J. A. Komenského
Přijměte nabídku vzdělávacích materiálů k výročí narození Jana Amose Komenského, které bude již tuto sobotu 28. 3. Je to zároveň Den učitelů, kteří ve své praxi navazují na odkaz Učitele národů. Animované video o životě Jana Amose Komenského, zábavnou formou ukazuje jeho nelehký život a zároveň nezkrotný optimismus, se kterým všechny životní těžkosti dokázal zdolávat. Komenského životem Vás v osmi minutách provede svým jedinečným hlasem herec Jiří Lábus.
Umístění Aktuality
Informace MŠMT z 27. 3. 2020
Informace k novému zákonu o přijímacím řízení na střední školy a k ukončování středoškolského vzdělávání ve školním roce 2019/2020.
Umístění Aktuality
Talnet T - kurzy
Motivovaným studentům nabízí Talnet možnost dozvědět se v komunikaci s instruktorem něco nového a pokládat otázky, na které nenašli odpověď. V každém ze dvou výukových bloků studenti absolvují šest lekcí s úkoly a mohou si zvolit, po kterém bloku zpracují seminární práci pod vedením instruktora...
Umístění Aktuality