Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 866
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Olympiáda v německém jazyce - 1. místo!!!
V pátek 14. února 2020 proběhlo na gymnáziu v Břeclavi okresní kolo Olympiády v německém jazyce. Ve III. A kategorii naši školu úspěšně reprezentovala septimánka Zuzana Batrlová, která vyhrála 1. místo. V březnu bude v soutěži pokračovat v krajském kole. Zuzce patří dík za píli a práci navíc!
Umístění Naše úspěchy / Olympiády / Olympiáda v německém jazyce
Olympiáda v chemii
V pondělí 2. března 2020 proběhlo na Purkyňově gymnáziu ve Strážnici okresní kolo chemické olympiády kategorie D. Tato kategorie je určena žákům ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií...
Umístění Naše úspěchy / Olympiády / Olympiáda z chemie
Olympiáda v ruském jazyce - krajské kolo
V pátek 6. března 2020 se v Brně Lužánkách konalo krajské kolo konverzační soutěže v ruském jazyce. Purkyňovo gymnázium reprezentovala v kategorii SŠ II žákyně septimy Eliška Janásová, která již 4 roky slaví úspěchy v této soutěži. I tentokrát Eliška skvěle obstála v konkurenci sedmi gymnázií Jihomoravského kraje a vybojovala krásné 2. místo, které ji nominuje i jako náhradnici do celostátního kola. Nutno dodat, že od vítěze dělil tentokrát Elišku jeden jediný bod. K tomuto úspěchu Elišce srdečně gratulujeme a zároveň děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho gymnázia.
Umístění Naše úspěchy / Olympiády / Olympiáda v ruském jazyce
Mimořádné opatření
Ministerstvo zdravotnictví nařizuje toto mimořádné opatření: Zakazuje se s účinností ode dne 11. 3. 2020 osobní přítomnost žáků a studentů ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Umístění Aktuality
Možnosti náhradního vyučování
Vzhledem k nařízenému uzavření škol a přerušení výuky nabízíme odkazy, na kterých je možné sledovat on-line výuku základních předmětů. ČT2 počítá s rozšířením on-line výuky i pro žáky 2. stupně (odpoledne) a přípravou k přijímacím zkouškám (út a čt, 14:00-14:45). Doporučujeme tyto odkazy sledovat. Všichni naši učitelé jsou on-line (email, moodle, ...) k dispozici žákům a očekávají z Vaší strany zodpovědný přistup k zadaným úkolům a dodržování termínů. V případě jakýchkoli dotazů či problémů neváhejte kontaktovat své vyučující.
Umístění Aktuality
Zájezd do Mnichova - informace pro zákonné zástupce
V souvislosti se šířením koronaviru jsme byli vyzváni cestovní kanceláří Travel 2002, která organizuje s Purkyňovým gymnáziem zájezd do Mnichova, abychom cestu odložili na podzim roku 2020. Nový termín zájezdu je tedy 15. – 16. 10. 2020. Zaplacená záloha byla předána cestovní kanceláři.
Umístění Aktuality
Výměnný pobyt ve Slovinsku
V letošním roce se v souvislosti s koronavirovou epidemií neuskuteční mezinárodní výměnný pobyt žáků ve Slovinsku.
Umístění Aktuality
Další možnosti vzdělávání a pomoci na dálku
Začátkem týdne začala v celé ČR fungovat výuka na dálku. Je úžasné, kolik aktivit dokázali učitelé, vědci nebo dobrovolníci v krátké době vymyslet a poskytnout. Vybíráme několik zástupců: ...
Umístění Aktuality
...a další možnosti vzdělávání na dálku
Pro velký zájem tvůrců výukových materiálů o zveřejnění jejich nabídky na webových stránkách uzavřených škol, nabízíme k vyzkoušení další možnosti učení doma.
Umístění Aktuality
Portál MŠMT "Na dálku"
Rozcestník Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy s nástroji pro online vzdělávání. Nabízí inspiraci, aktuální informace a zkušenosti ke vzdělávání na dálku.
Umístění Aktuality