Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 881
Upřesnit výsledky.
Typ položkyStáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Německé divadlo v Brně
17. 10. 2017, V úterý se žáci 3. ročníku a septimy za doprovodu německých jazykářek zúčastnili německého divadelního představení v Brně. Představení s názvem 3x o lásce probíhalo v prostorách německého divadla BuranTeatr...
Umístění Aktivity / Divadlo
Bible a my (školní kolo).
Každoročně se naše škola zapojuje do soutěže Bible a my. Smyslem soutěže je zprostředkovat žákům a studentům bohatství, které tato nejrozšířenější a nejpřekládanější kniha na světě představuje, její hodnoty literární, kulturní, mravní i duchovní, a tímto způsobem upozornit na její aktuálnost i v dnešní době. Organizátorem soutěže je Základní škola M. Kudeříkové Strážnice...
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Bible a my
Pátý blešák byl rekordní
Ráno to vypadalo slibně a beznadějně zároveň: uprostřed jídelny stálo dvanáct stolů plných second-hand zboží. Dá se to všechno prodat? Kdo si to bude chtít koupit, i když za pakatel? ...
Umístění Aktivity / Ekoškola
Recitační soutěž
20. 12. 2017, Ve středu odpoledne proběhlo v aule školní kolo recitační soutěže. Vítězem kategorie III, kde soutěží žáci primy a sekundy, se stal Tomáš Skalka ze sekundy. Stejně jako loni nás bude reprezentovat v okresním kole v Hodoníně. Na druhém místě skončila Agáta Hořáková z primy, o třetí místo se podělily dvě žákyně primy – Markéta Nogová a Marie Kotenová. Blahopřejeme a těšíme se na příští ročník.
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Recitační soutěže a divadlo
Spelling Bee
20. 12. 2017, Ve středu se na naší škole konala již tradiční soutěž Spelling Bee, ve které měli žáci primy a sekundy možnost porovnat své schopnosti hláskovat anglická slova i celé věty. Soutěž nakonec vyhrálo družstvo sekundy, drobné ceny si však odnesly oba týmy. Vítězům gratulujeme a primě přejeme hodně zdaru v příštím školním roce.
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Různé
Prodej výrobků z Vánočních tvůrčích dílen
20. 12. 2017, Po usušení krúželků a zabalení perníčků, které byly zhotoveny na Vánočních tvůrčích dílnách, proběhl ve středu jejich prodej. Septimánky obcházely nejen učebny a kabinety, ale i další prostory školy, aby výrobky z dílen prodávaly. Výtěžek 3.031,- Kč, za který všem děkujeme, bude využit ke stejnému účelu jako výnos z Blešáku, tj. na podporu našeho studenta. Obě akce jsou součástí projektu „Pro více úsměvů“, v rámci kterého jsou vytěžené částky zdvojnásobeny. Projekt byl podpořen Nadací Via s přispěním Nadace Karla Janečka.
Umístění Aktivity / Ekoškola
Šachový turnaj - okresní kolo ve Vacenovicích!!!
19. 12. 2017, V úterý se ve Vacenovicích uskutečnil okresní přebor žáků základních a středních škol v šachu. Naše gymnázium excelentně reprezentovala celkem tři družstva...
Umístění Naše úspěchy / Soutěže / Sportovní soutěže
Olympiáda z chemie (kat. D) - okresní kolo
7. 3. 2017, V úterý proběhlo na našem gymnáziu okresní kolo chemické olympiády v kategorii D, která je určena žákům ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií. Okresního kola se zúčastnilo 16 vybraných žáků, kteří řešili úkoly teoretické i praktické části. Výborné třetí místo obsadil žák kvarty Robert Chytil. V silné konkurenci žáků převážně 9. tříd a kvarty se neztratil Michal Jaroš z tercie, který obsadil výborné 4. místo. Blahopřejeme!
Umístění Naše úspěchy / Olympiády / Olympiáda z chemie
Zdravé mlsání
V Ekotýmu zazněly hlasy, abychom obnovili akci, která se již několik let nekonala, Zdravé mlsání. Přece jsme se zapojili do projektu Menu pro změnu, ve kterém chceme kriticky pohlédnout na naše stravovací návyky! Jak "mlsání" probíhalo si můžete přečíst nebo prohlédnout na fotografiích po kliknutí na "více...".
Umístění Aktivity / Ekoškola
Jak se stravujeme?
V lednu tohoto roku proběhla internetová anketa týkající se našich stravovacích zvyků. Ta byla součástí projektu Menu pro změnu, stejně jako prosincové průzkumy v jídelně a v bufetu. A jaké jsou výsledky? Ankety se zúčastnilo 83 žáků a učitelů, což je příznivé číslo. Děkuji vám všem! Také výsledky nejsou špatné, i když je zde prostor pro zlepšení. Podívejte se s námi na pár grafů.
Umístění Aktivity / Ekoškola