Úvod - Purkyňovo gymnázium Strážnice

Akce školy

 

Aktuality

Hurááá!!! Máme juniorskou mistryni světa!!! Blahopřejeme!!!

Hurááá!!! Máme juniorskou mistryni světa!!! Blahopřejeme!!!

18. 9. 2013, Naše žákyně 3. A Jitka Pešková se dnes stala juniorskou mistryní světa v Limě ve střelbě na skeet. Osmnáctiletá Jitka Pešková se postarala o největší úspěch české ženské brokové střelby v historii. Další informace získáte po kliknutí na "více..."

Více...

Adaptační kurz 1. ročníku

Adaptační kurz 1. ročníku

11. - 12. 9. 2013, V úterý a ve středu se noví žáci třídy 1.A zúčastnili v Rekreačním středisku Vápenky adaptačního kurzu. Ten byl zaměřen nejen na prevenci sociálně-patologických jevů, ale také na nácvik a rozvoj sociálních dovedností, jako je např. umění naslouchat, zvládání stresových situací či rozvoj zdravého sebevědomí. Kurz vedl psycholog Pedagogicko-psychologické poradny Hodonín Mgr. Jaroslav Mrkva za spoluúčasti třídního učitele Mgr. Petra Šimlíka a školního metodika prevence PhDr. Jaroslava Žáka.

Více...

Adaptační kurz pro primu

Adaptační kurz pro primu

9. – 10. 9. 2013, V pondělí a v úterý se naši noví primáni zúčastnili Adaptačního kurzu. V tomto školním roce proběhl na Rekreačním středisku Vápenky poblíž Nové Lhoty. Kurz velmi odpovědně připravil pracovník OPPP Mgr. Jaroslav Mrkva, s nímž naše škola spolupracuje už řadu let. Při hodnocení kurzu s Mgr. Mrkvou a následně i s třídním učitelem se žáci jednoznačně shodli v názoru, že čas strávený na tomto kurzu je účelný a smysluplný a kurz se jim velmi líbil. Fotografie z akce po kliknutí na "více.."

Více...

Akce dokumentů